Tag: pret

Plaku “var këpucët në gozhdë”: Korça stacioni më i bukur i karrierës, më pret një eksperiencë e re

Pas plot 19 vitesh karrierë si profesionist, gjatë të cilave ka veshur fanellën e plot 17 skuadrave në Shqipëri dhe jashtë, Sebino Plaku vendosi...

Vllaznia pret “dhurata” nga Tirana ose Laçi! Ç’ndodh nëse tre ekipe e mbyllin me pikë të barabarta

Europa është e vetmja që vlen dhe Partizani në javën e parafundit vendosi duart të dyja këmbët te Europa e favorizuar nga përballjet direkte,...

“Paraja flet (dhe fiton)” apo “ndiq ëndrrën”? Edhe nëna nuk pret më: Mbappe, ndaje mendjen!

Real Madrid është ëndrra e fëmijërisë, në “Santiago Bernabeu” e presin krahë hapur, por PSG nuk ka ndërmend të dorëzohet, ndërsa Kylian Mbappe vazhdon...

Organizimi i finales së UECL, Roma-Feynoord, Presidenti Duka pret në takim Ambasadorin e Holandës

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka priti sot në një takim Ambasadorin e Holandës në Shqipëri, Reinout Vos, ku u diskutua në lidhje me organizimin...

VIDEO/ Super-Berisha, “fluturon” dhe i pret penalltinë kapitenit të Napolit

Etrit Berisha është bërë protagonist në Serie A, në përballjen e javës e 36-të, teksa arriti që të neutralizonte një 11-metërsh. Portieri i Kombëtares...

Kukësi pret Egnatian, synohet rikthimi te fitorja për të “blinduar” Europën

Kukësi – Egnatia vjen këtë të shtunë në skenë në stadiumin e Kamzës, me verilindorët që ju duhet të presin ende për inaugurimin e...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.