Tag: prurje

Drita “bëhet me krahë”, një rinovim dhe një prurje e re për mbrojtjen

Pasi mbylli sezonin në vendin e dytë dhe dështoi në finalen e Kupës së Kosovës, Drita ka nisur merkaton për të përgatitur eliminatoret europiane,...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Miqësoret/ Gol shqiptar te Legia, Karrica eviton humbjen e Rijekës

Legia e Varshavës zhvilloi miqësoren e radhës ditën e...

“Erdha, pashë, fitova”, Kastrioti humbet titullarin e mesfushës

Henry Okebugwu e ka mbyllur me Kastriotin. Mesfushori nigerian...

Një hap larg zyrtarizimit, Vrioni surprizon me klubin e radhës

Giacomo Vrioni është një nga futbollistët shqiptarë më të...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.