Tag: PSG

Rinovimi me Mbappenë vetëm fillimi, PSG kërkon t’i rrëmbejë Barçës “yllin” e mesfushës

Rinovimi i kontratës së Kylian Mbappesë nuk do ta pengojë PSG-në të bëjë goditje të mëdha në merkaton e verës. Nga Franca sigurojnë që...

Transferim që shkon deri në 100 mln euro/ PSG, në garë me 3 klube të Premier League për Osimhen

Ylli i sulmit të Napolit, Victor Osimhen mund të jetë një nga goditjet e mëdha të Paris Saint-Germain këtë verë… por konkurrenca do të...

Real Madrid i pavendosur për Pogba, PSG dhe Juve gati të përfitojnë

I ndjekur nga disa prej liderëve europianë për merkaton e kësaj vere, Paul Pogba duket se nuk do të marrë ofertë nga Real Madrid.Francezi...

Vjen lëvizja e parë te PSG, sulmuesi rikthehet te parizienët

Pavarësisht sezonit të tij shumë të mirë, Pablo Sarabia nuk do të mbahet nga Sporting në fund të sezonit dhe për këtë arsye do...

Trajneri i njohur i Dinamos së Kievit: PSG na pret në Paris, do të flas me Mourinhon

Pushtimi i Ukrainës nga Rusia ka patur një efekt të rëndë në futboll: kampionati kombëtar i Ukrainës është pezulluar dhe skuadrat janë detyruar të...

PSG në sulm për sulmuesin portugez, por Milani ka të tjera plane

Paris Saint Germain tenton të tundojë Milanin për Rafael Leaon. Sipas “La Gazzetta dello Sport”, klubi parizien ka përgatitur një ofertë prej 70 milionë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.