Tag: Qarkullimi

“Analizë Superiore”/ Qarkullimi i topit dhe topat e humbur, Kukësi super

Emisioni “Analizë Superiore” nën drejtimin e Sokol Xhihanit dhe Fation Bardhit, videoanalistit të kombëtares U19, që transmetohet çdo javë në Supersport, u ndal ditën...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.