Tag: refuzoi

Prapaskena e bujshme e vitit 2020: Barcelona refuzoi ta blinte Vlahovic për 18 milionë euro

Në korrik 2020, një vit e gjysmë më parë, Darko Ristic i propozoi Barcelonës futbollistin Dushan Vlahovic. Agjenti i qendërsulmuesit serb ishte në Spanjë,...

E KRYER | Interi “blindon” yllin e ekipit: gati 7 mln euro në sezon. Refuzoi Newcastle

Inter dhe Marcelo Brozovic ecin përpara së bashku.Marrëveshja e rinovimit është arritur, shkruan gazzetta.it, tashmë ka një afat kohor për njoftimin: do të jetë...

“Ronaldo është problematik”, ish-lojtari i City-t: Ja pse refuzoi të punonte me Guardiola-n

Ish-lojtari i Manchester City dhe i Anglisë, Trevor Sinclair, ka dhënë mendimin e tij për Cristiano Ronaldo-n.“Po filloj të mendoj se Manchester City është...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.