Tag: refuzon

“Telenovela” Lewandowski/ 8 milionë € diferenca, Bayerni refuzon ofertën e Barcelonës

Barcelona nuk heq dorë nga Robert Lewandowski. Sulmuesi polak ka vendosur të largohet nga Bayerni pas 8 viteve plot gola, rekorde e trofe në...

Kërkohet në Arabinë Saudite, sulmuesi refuzon rinovimin me Partizanin

Stenio Junior ka refuzuar ofertën e Partizanit për të rinovuar kontratën për sezonin e ardhshëm. Braziliani, ka vendosur që të largohet nga Shqipëria, ndërsa...

Declan Rice refuzon për herë të tretë West Hamin, klubet e Manchesterit gati të përfitojnë

Për West Hamin, rinovimi i Declan Rice është çështje e mprehtë për t’u zgjidhur. Mesfushori shkatërrues anglez është një nga lojtarët më të dëshiruar...

“Jo, faleminderit”, mesfushori i Chelsea refuzon Mourinhon dhe Romën

Jose Mourinho ka nevojë për muskuj dhe forcë në mesfushë, dhe një nga objektivat e portugezit është Ruben Loftus-Cheek, një lojtar që ka dalë...

Dy lojtarë dhe 40 mln euro në këmbim të Lautaros, por Interi refuzon ofertën e Barcelonës

Lautaro Martinez duket se po luan sezonin e fundit me fanellën e Interit, pasi zikaltrit kanë vendosur ta sakrifikojnë për të mbushur arkat e...

“S’ka shanse të transferohet në Itali”, mbrojtësi i Realit refuzon Juventusin

Drejtuesit e Juventusit po kërkojnë për një mbrojtës të majtë cilësor. Një nga emrat që pëlqehen është Ferland Mendy, por agjenti i lojtarit të...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.