Tag: reklamë

Reja reklamë në Itali për Asllanin dhe ia këshillon një presidenti: Ndërton lojën si Pirlo, ka personalitet!

Kristjan Asllani është në sezonin e tij të parë në elitën e futbollit italian, teksa aktivizohet me Empolin në Serie A. Megjithatë, eksperienca e...

Një reklamë për Katar 2022. Messi kalon para Kupës së Botës: fytyra i thotë të gjitha (VIDEO)

Një imazh shpesh vlen sa një mijë fjalë dhe ai i kapur nga kamerat e BeIn Sports e vërteton këtë.Lionel Messi, së bashku me...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.