Tag: rëndë

E rëndë nga Argjentina, binjakët futbollistë humbasin jetën në një aksident rrugor/ 6 vite te Barcelona

Futbolli argjentinas është në zi teksa në një aksident rrugor të shtunën, humbën jetën dy binjakë futbollistë. Bëhet fjalë për 27-vjeçarët Ariel dhe Maxi...

E rëndë nga Argjentina, dy binjakët futbollistë humbasin jetën në një aksident rrugor/ 6 vite te Barcelona

Futbolli argjentinas është në zi teksa në një aksident rrugor të shtunën, humbën jetën dy binjakë futbollistë. Bëhet fjalë për 27-vjeçarët Ariel dhe Maxi...

U dëmtua rëndë ndaj Laçit, Puntus merr një mesazh nga skuadra e Kukësit

Në ndeshjen e fundit të Superiores, përballë Laçit në “Kukës Arena”, sulmuesi i skuadrës verilindore, Artiom Puntus, pësoi një dëmtim të rëndë, që për...

(VIDEO) U përplas me autobuzin, ish-futbollisti i Napolit nuk ia del/ Mjekët japin lajmin e rëndë

Freddy Rincon, ish-lojtar i Napolit dhe Real Madrid nuk ia ka dalë t’i mbijetojë aksidentit të frikshëm të tre ditëve më parë duke ndërruar...

VIDEO/ Aksident i rëndë për ish-futbollistin e Napolit, menjëherë në sallën e operacionit

Një aksident i rëndë ndodhi në Cali të Kolumbisë teksa protagonist ishte ish-futbollisti i Napolit në sezonin 1994-1995, Freddy Rincon. Makina e 55-vjeçarit mori...

Rrëfimi shokues i trajnerit holandez: Vuaj nga një sëmundje e rëndë, por nuk u kam treguar lojtarëve

Trajneri holandez, Louis Van Gaal ka zbuluar mbrëmjen e djeshme se vuan nga një formë agresive e kancerit, megjithatë nuk u ka treguar asnjëherë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.