Tag: Rezultatet

Teuta-Egnatia nuk pranon rezultatet tjetër veç fitores, tri pikë për të shpëtuar sezonin

Teuta – Egnatia është një prej takimeve më të rëndësishme në javën e 33-të në “Abissnet Superiore”. Durrsakët, tani me statusin e ish-kampionit do...

Dinamo në krizë, reagon presidenti Bardhi: Rezultatet nuk përligjin investimin, duhet reflektim!

Dinamo këtë sezon u rikthye në Superiore pas shumë viteve në Kategorinë e Parë, ndërsa e nisi me pretendime madhore duke parë edhe investimin...

Kampionati i femrave/ Apolonia mund Partizanin, rezultatet e javës së 12-të

Java e 12-të e kampionatit të femrave ka ulur siparin këtë të diel, me tre ndeshje të zhvilluara ditën e sotme, teksa dy sfidat...

Braziliani i Dinamos: Futbolli shqiptar si ai portugez, do të kthehemi te rezultatet pozitive

Në konferencën për shtyp të Dinamos në prag të sfidës me Laçin, krah trajnerit Bledar Devolli u shfaq braziliani Denisson, i mbërritur te blutë...

Rezultatet dhe renditja/ Bylis dhe Erzeni rikthehen te suksesi, bie Apolonia dhe Lushnja

Pas disfatës me Turbinën, Bylis është rikthyer te tre pikët duke qenë se ka mposhtur në shtëpi me rezultatin minimal, 1-0 Pogradecin. Golin vendimtar...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.