Tag: rikthimit

Cavani pranë rikthimit në Itali, klubi i njohur i ofron 4 milionë euro në sezon

Fiorentina synon të rikthehet sa më shpejt në elitën e futbollit italian dhe pas një sezoni të nisur mjaft mirë, në fazën e dytë...

Hazard drejt rikthimit në Londër, por jo me fanellën e Chelsea-t

Eden Hazard po përgatit rikthimin në Premier League, aty ku ka kaluar edhe vitet më të bukur të karrierës me fanellën e Chelsea-t, pasi...

Luis Nani drejt rikthimit në Serie A, gati firma me klubin lagunor

Venezia është ndoshta skuadra më multikulturore në Serie A, një përzierje flamujsh, të cilës së shpejti mund t’i shtohet edhe ai portugez. Me një...

E FUNDIT | Piatek drejt rikthimit në Serie A: fjala e fundit i takon atij. Klubet kanë akord

Pas dy vitesh Krzysztof Piatek mund të kthehet te Genoa. Është ideja më e fundit e merkatos së kuqebluve që po mendojnë rikthimin e...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.