Tag: Rinovime

Rinovime dhe afrime të reja, Vllaznia “europiane” fillon të marrë formë

Vllaznia e Mirel Josës nis të marrë formë. Pas triumfit në Kupën e Shqipërisë, kuqeblutë u pushtuan nga kaosi, duke qenë se një pjese...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.