Tag: Roma

Jo vetëm finalja e Tiranës, Totti “çelësi” për transferimin e Dybalas te Roma

Adrenalinë për finalen e Conference League, që do të luhet të mërkurën, në Tiranë, në “Arena Kombëtare” por edhe një dëshirë e madhe e...

60 milionë € për sulmuesin kryesor, tremben Roma dhe Mourinho

Pavarësisht se nuk e nisi mirë sezonin me Romën, Tammy Abraham është përshtatur në Serie A dhe deri në këtë fazë të sezonit numëron...

Mourinho gjen sulmues në La Liga, Roma ofron 30 milionë euro

Jose Mourinho pret një sulmues nga merkato e verës. Trajneri portugez po tenton të rikthejë Romën në Champions League sezonin e ardhshëm, dhe për...

Dy lojtarë pozitiv me koronavirus, Roma i humbet ndaj Milanit! Por Special One merr edhe lajme të mira

Viti 2022 nuk nis edhe aq mire per Jose Mourinho. Dy lojtarë të Romës rezultuan pozitivë me Covid-19. Këtë e konfirmon vetë klubi përmes...

“Lavazh” në mesfushën e Interit. Nëse largohet Sensi, përforcimi vjen nga Roma

Në mesfushë, Interi do të presë Matias Vecino në janar. Siç mund të lexoni në faqet e “Gazzetta dello Sport”, nëse uruguajani bëhet gati,...

Roma çmendet pas Abrahamit, por anglezi është i magjepsur nga shoku i skuadrës: “Ai është një nga më të mirët!”

Tammy Abraham ishte protagonist i madh i natës evropiane të Romës që mundi 4-0 Zorya-n në Ligën e Konferencës. Një fitore që shpengon verdhekuqte...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.