Tag: rreth

Rreth 35 mijë tifozë në Tiranë për finalen e Conference League, ja ndryshimet që do të pësojë “Air Albania”

Vetëm 30 ditë kanë mbetur nga finalja e madhe e kompeticionit më të ri të UEFA-s, Conference League, që do të zhvillohet në Tiranë...

Rreth 40 km në korsinë e kundërt, basketbollisti amerikan “tmerron” italianët

Momente paniku në autostradën A27 në Itali dhe protagonist bëhet një sportist. Basketbollisti amerikan i Reyer Venezias, Victor Sanders ka përshkuar rreth 40 kilometra...

Çfarë është lindja me operacion apo prerja cezariane? Gjithçka që duhet të dini rreth procedurës

Lindja me operacion – e njohur më mirë si “prerje cezariane”- është kthyer nga një zgjidhje e domosdoshme në një zgjedhjeNuk është krim, por...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.