Tag: saj

Sulmuesja shqiptare largohet nga Reali i Madridit, mesazhi i saj në Twitter

Shumë lojtare të Realit Madridit si dhe trajneri Alberto Toril nuk do të jenë më pjesë e skuadrës së kryeqytetit spanjoll. Gjithçka u bë...

“Superliga fundi i futbollit!”, Barcelona “tradhtohet” edhe nga lojtari i saj

Superliga Europiane është një projekt që vazhdon të krijojë debat, dhe të kundërshtohet. Gerard Pique ka konfirmuar qëndrimin e tij kundër turneut të ri...

“Tradhtia” me truprojën, Wanda Nara tregon versionin e saj në një program televiziv

Zërat e një tradhtie të mundshme të Wanda Narës me truprojën e saj, kanë bërë xhiron e botës dhe vetë ky i fundit i...

Sabiani tregon si është gjendja e Beatrix, zbulon bisedën me mamanë e saj

Sabiani ka qenë i ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ku ka rrëfyer eksperiencën e tij në BB VIP dhe jo vetëm. window.ANConfig =...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.