Tag: Serie

Kuqezinjtë protagonist në Serie A, dy lojtarë të kombëtares në formacionin më të mirë

Etrit Berisha është rikthyer të bëjë protagonistin me Torinon në Serie A, teksa në ndeshjen e fundjavës ai që e pësoi ishte Lorenzo Insigne....

VIDEO/ Gjimshiti zhbllokohet në Serie A, vetëm Barcelona më mirë se Atalanta në Europë

Berat Gjimshiti ka gjetur golin e parë sezonal në Serie A. Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare, kaloi Atalantën në avantazh në transfertën ndaj Spezias (Rey...

Vjen edhe konfirmimi i BBC: Armando Broja drejt Serie A

Napoli vazhdon të insistojë për Armando Brojën. Klubi italian ka piketuar sulmuesin e talentuar shqiptar si pasardhësin e Victor Osimhen, për të cilin interesoht...

Vjen edhe konfirmimi i BBC: Armand Broja drejt Serie A

Napoli vazhdon të insistojë për Armando Brojën. Klubi italian ka piketuar sulmuesin e talentuar shqiptar si pasardhësin e Victor Osimhen, për të cilin interesoht...

“Caprari më i miri i Serie A, nuk na plas fare pse Mancini s’e grumbulloi”

Gianluca Caprari po luan sezonin e parë në Serie A me Hellas Veronën. Sulmuesi italian po shkëlqen me ekipin e Igor Tudor, dhe deri...

E KRYER | “Flop” prej 18 mln eurosh, Muriqi braktis Serie A për 300 mijë euro…

Vedat Muriqi largohet nga Serie A! Sulmuesi i Kosovës, që dështoi totalisht te Lazio dhe nuk mundi dot kurrë të përshtatej dhe të justifikonte...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.