Tag: shkëputet

Nadal “mbret”, shkëputet me dy tituj nga Federer dhe Djokovic

Rafael Nadal shkruan një tjetër kapitull në historinë e tenisit duke festuar titullin e Roland Garros, trofeun e 14-të në karrierë.Nadal e fitoi këtë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.