Tag: ShqipëriEstoni

Shqipëri-Estoni/ Rast i artë për Vrionin, por topi shkon mbi kuadrat (Video)

Pas dy zhgënjimeve në ndeshjet zyrtare të Nations League ndaj Islandës dhe Izraelit, Shqipëria zbret sërish në fushë, këtë herë për miqësoren ndaj Estonisë....
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.