Tag: Soligorsk

Ekskluzive/ Feijao kalon vizitat mjekësore, detajet e marrëveshjes me Soligorsk

Vitor Feijao transferohet në Bjellorusi te Shakhtyor Soligorsk. Sulmuesi brazilian spikati te Kukësi në sezonin e tij debutues në Europë dhe kampionët e Bjellorusisë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.