Tag: sulmuesin

Ndeshjet e qershorit/ Mancini zbulon listën, lë jashtë SuperMarion dhe sulmuesin Cagliarit

Roberto Mancini ka vendosur të grumbullojë plot 39 futbollistë për ndeshjet e muajit qershor. Në këtë rrugëtim të ri të përfaqësueses italiane, pas dështimit...

Partizani përgatit goditjen e bujshme, gati firma me sulmuesin e njohur

Besart Ibraimi drejt Abissnet Superiores. Sulmuesi 35-vjeçar nga Kërçova në Maqedoninë e Veriut, ka vendosur të mbyllë bashkëpunimin me grekët e Xanthit dhe të...

Kylian Mbappe pikaset në Madrid, ç’po ndodh me sulmuesin e PSG-së

Kylian Mbappé ndodhet në Madrid. “Ylli” francez i PSG-së është pikasur në kryeqytetin Spanjoll i shoqëruar nga Achraf Hakimi dhe vëllai i futbollistit maroken,...

Merkato tek United/ Milani pëlqen sulmuesin anglez, përgatitet afrimi falas

Ndërkohë, drejtuesit e klubit të famshëm janë fokusuar te merkato. Dy lojtarët e Lille, Sven Botman dhe Renato Sanches do të jenë dy përforcimet...

Longo: Nuk shënojmë nga 4 metra distancë, fus një mbrojtës për të bërë sulmuesin!

Kukësi pësoi humbjen e parë në shtëpinë e re teksa verilindorët u mposhtën me rezultatin 2-1. Trajneri Diego Longo foli në emisionin Gol Pas...

Jo vetëm Interi, shtohen pretendentët për sulmuesin nga Bregu i Fildishtë

Sebastian Haller është një nga objektivat e Interit për merakton e verës, megjithatë rruga për të firmosur me sulmuesin e Ajaxit, është komplikuar ndjeshëm...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.