Tag: takimi

Fiksohet takimi me drejtuesit e Realit, Mbappe duhet të ndajë mendjen

Përfaqësuesit e sulmuesit francez, Kylian Mbappé, dhe drejtuesit e Realit të Madridit kanë fiksuar një takim për javën e ardhshme. Palët do të takohen...

Rikthimi në shtëpi dhe “takimi” me rekordet, Tirana ka një mision për 7 javët e fundit

Rikthim në Selman Stërmasi me shansin për të siguruar aty titullin e 26-të të historisë. Tirana bën gati shampanjën për këtë të dielë, nëse...

Reagimi i Ramës në Twitter: Takimi me Presidentin e UEFA-s, s’mund të ishte më i mirë

Vjen më në fund edhe reagimi i Kryeministrit Edi Rama për takimin që pati me presidentin e UEFA-s, Aleksander Ceferin. Kreu i qeverisë nëpërmjet...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.