Tag: talentin

Bayerni insiston për talentin holandez, Ajax nuk heq dorë nga pretendimet

Ryan Gravenberch është një nga talentet e shumtë të Ajaxit. 19-vjeçari me origjinë nga Surinami, luan si qendër mesfushor dhe mesfushor shkatërrues.10 ndeshje dhe...

Salzburgu, barrierë Dortmundit për talentin gjerman

Red Bull Salzburgu bëhet pengesë për transferimin e talentin gjerman Adeyemi te Borussia e Dortmundit. 20-vjeçari ka arritur dakordësinë me verdhezinjtë për kushtet e...

Dy objektivat për të ardhmen, Juventusi monitoron talentin e Shqipërisë U21

Empoli është pengesa e radhës e Juventusit në kampionat. Fitorja është alternativa e vetme për bardhezinjtë në transfertën toskane, ndeshje që do të luhet...

Shkëndija “blindon” me kontratë 5-vjeçare talentin 18-vjeçar

Shkëndija e Tetovës njoftoi se ka nënshkruar kontratë profesionale me 18-vjeçarin Reshat Ramadani, me kohëzgjatje 5 vjet. Paralelisht me përforcimet e reja, Shkëndija vazhdon...

Juventusi ka një plan për t’i rrëmbyer Romës talentin italian, Dybala-Morata “out”

Kanë kaluar tre vjet që kur ish-drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, e vendosi sulmuesin e Romës, Nicolo Zaniolo, si objektiv të merkatos. Emri...

Klubet italiane flenë gjumë, Borussia Dortmund siguron talentin e Sampdorias!

Borussia Dortmund është gjithmonë një klub që investon të të rinjtë dhe është e vëmendshme në merkaton që lidhet me adoleshentet e artë…Klubi gjerman...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

FOTO/ Dinastia Nuriu vazhdon, një dashuri pa kushte për Tiranën

Futbolli është lojë pasioni, dashuri që rritet vetvetiu duke...

Ramadani bën hapin e madh në karrierë, firmos me ish-klubin e Alex Fergusson

Ylber Ramadani transferohet në kampionatin skocez. Mesfushori 26-vjeçar i...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.