Tag: tani

Duka: Ishin skeptikë për finalen, tani jemi krenarë. Mos harxhoni kohë me luftë personale

Presidenti i FSHF, Armand Duka foli për mediat në lidhje me organizimin e Conference League ku theksoi përshtypjet e mira nga UEFA, ndërsa pati...

Kumbulla: Tani marrim mentalitet fituesi, me Romën një ndjenjë tjetër nga ajo me kombëtaren

Roma triumfoi në finalen e Conference League ndaj Feyenoord me rezultatin 1-0. Stadium Air Albania rezultoi fatsjellës për verdhekuqtë teksa pjesë e italianëve është...

“Mirë se vjen në botën time”, Alonso ironi me Hamilton: Tani është 1 sekondë pas të tjerëve!

Formula 1, këtë fundjavë zhvendoset në Spanjë teksa si zakonisht në këtë fillimsezoni favoritët për të triumfuar janë Max Verstappen me Red Bull dhe...

Edi Rama tani edhe ekspert futbolli, komente “shumëngjyrëshe” nga tifozët në “GOAL Italia”

Edi Rama tani edhe ekspert futbolli. Fjala e Kryeministrit të Shqipërisë ka nisur të peshojë edhe në botën e lojës më të ndjekur në...

Tirana me “dhimbje koke” pas titullit/ 5 lojtarë dhe Shehi me oferta, tani garë me fuqitë europiane!

Kampionë, për të 26 herë në histori, Tirana si askush tjetër. Bardheblutë kanë arritur objektivin, por festa, edhe pse legjitime, nuk zgjat shumë. Tani...

Ecuria mbresëlënëse e Kastriotit, tani ëndërron pozicionin historik

Mbijetesa tani është një objektiv i arritur për Kastriotin, që e sheh veten vetëm 3 pikë larg vendit të tretë. Skuadra e Emiljano Çelës...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.