Tag: tapet

Tre fusha dhe tapet i ri për stadiumin, Lushnja së shpejti me një kompleks fantastik futbolli

Federata Shqiptare e Futbollit nuk ndalet me investimet në infrastrukturë! Një ndër prioritetet kryesore të institucionit të futbollit në vend është përmirësimi i infrastrukturës,...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.