Tag:

Pse Mourinho mbetet një ekspert i fitimit të finaleve Europiane…

Goli i Nicolo Zaniolos në minutën e 32-të i dhuroi Romës avantazhin në finalen e parë të UEFA Conference League dhe verdhekuqtë luftuan fort...

Përgatitjet për Ligën e Kombeve, vijnë edhe dy futbollistë të tjerë në grumbullim

Kombëtarja Shqiptare hyn në ditën e dytë të përgatitjeve në kuadër të ndeshjeve të edicionit të tretë të Ligës së Kombeve, teksa nën urdhrat...

Ekskluzive/ Një trajner kampion për Kukësin, prezantimi të hënën

Pas ndarjes nga Diego Longo, klubi i Kukësit ka gjetur menjëherë trajnerin e ri dhe ai është Skënder Gega.Burime për “Supersport.al” bëjnë me dije...

“Fillim i ri për mua”, Seferi: Në Islandë për tre pikë, do jap gjithçka të bind Rejën

Taulant Seferi zhvilloi një sezon fantastik në Superiore, fitoi titullin kampion me Tiranën dhe shënoi 19 gola. Sulmuesi nga Kumanova ka marrë një ftesë...

Shulku falenderon vullnetarët e finales: Jeni thesari jonë. Dyert e FSHF gjithmonë të hapura për ju!

Finalja e Conference League që u zhvillua në Tiranë më 25 maj ishte një nga eventet më madhështore që ka pritur dhe organizuar vendi...

Çekiçi: Grupi më i lehtë pa Rusinë, kjo kombëtare ka një pikë të fortë

Endri Çekiçi ka bërë shumë mirë në sezonin e parë me Konyaspor, ekip ku luajnë edhe Sokol Cikalleshi e Zymer Bytyqi. Mefushori ofensiv i...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.