Tag: Thaçi

Thaçi për emisionin “Dardanët”: Kryeziu vijon të gabojë, nuk e kuptova daljen e portierit

Kosova u mposht me rezultatin 2-0 në Volos përballë Greqisë dhe humbi përfundimisht shpresat për të marrë vendin e parë në grup, teksa duke...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.