Tag: tifozëve

“A do rikthehet?”, përgjigja e babait të Messit ndez ëndrrat e tifozëve të Barcelonës

Lionel Messi ka vuajtur në sezonin e parë larg Spanjës. Ylli agjentinas la Barcelonën verën e kaluar pas një jetë në “Camp Nou”, por...

Vendimet/ Sjellja gabuar e tifozëve, Disiplina paralajmëron Kukësin

Komisioni i Disiplinës ka marrë vendimet për javën që lamë pas në kampionatet e futbollit në vendin tonë.Klubi i Kukësit ka marrë paralajmërim për...

Tragjedi në Brazil, përplasja mes tifozëve, humb jetën një 25-vjeçar

Tragjedi në qytetin Belo Horizonte, në Brazil, në ndeshjen mes Atletico Mineiros dhe Cruzeiros. Një tifoz ka humbur jetën për shkak të përplasjes mes...

VIDEO/ Skena të frikshme në Meksikë! Dhuna mes tifozëve zbret në fushë, 44 të plagosur

Dhunë në Meksikë. Sfida mes Queretaros dhe kampionëve në fuqi të Atlas, u ndërpre për shkak të një sherri të madh mes tifozëve.Ishte minuta...

Laçi uron Tiranën për fitoren: Kurajë djema, marrim forcë nga duartrokitjet e tifozëve tanë!

Nuk ndodh shpesh në futboll që skuadra humbëse të urojë kundërshtarin për fitoren. Përkundrazi, ka polemika për raste të diskutueshme, që në të shumtën...

Sfida vendimtare me Laçin, Tirana nxjerr në shtije biletat, thirrje tifozëve për mbështetje

Tirana-Laçi e vlefshme për javën e 22-të të Abissnet Superiores është pa dyshim një nga sfidat më të rëndësishme të këtij kampionati, që mund...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.