Tag: tij

Legjenda Zidane me status të ri, djali i tij Enzo me lajm të ëmbël

Legjenda e futbollit, Zinedine Zidane, është bërë gjysh në moshën 49-vjeçare. Djali i tij futbollist, Enzo, dhe bashkëshortja e tij, Karen Goncalves, njoftuan ardhjen...

E mbyll në Shkodër para publikut të tij, futbollisti i Egnatias “var këpucët në gozhdë”

Pas 16 vitesh karrierë, Ndriçim Shtubina ka vendosur t’i thotë STOP futbollit të luajtur. Sipas burimeve të Supersport, 35-vjeçari i cili aktualisht është pjesë...

Ish-futbollisti meksikan gjendet i djegur në bagazhin e makinës së tij

Futbolli meksikan është në zi për vdekjen e papritur të Antonio “Hulk” Salazar, ish-futbollist i Chivas. Autoritetet meksikane e gjetën trupin e pajetë të...

Festë për presidentin Ilir Meta, ekipi i tij i zemrës, matematikisht kampion

Festë në presidencën e Shqipërisë! Celtic Glasgow është shpallur kampion i Skocisë për herë të 52-të të histori. Presidenti Ilir Meta, që po jeton...

Fenomemi spanjoll mposht idhullin e tij, në finale përballë Djokovicit

Carlos Alcaraz vazhdon të magjepsë botën e tenisit. Spanjolli 19-vjeçar, tashmë numri 9 në renditjen e ATP-së, mposhti 2-1 me sete idhullin e tij,...

Ylli ukrainas kundër idhullit të tij: Nuk ka reaguar për luftën e Rusisë, si fle natën?

Prej më shumë se një muaji, Ukraina është duke vuajtur agresionin e ushtrisë rusë në territorin e saj. Një luftë e cila ëshë dënuar...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.