Tag: Tiranës

Jo vetëm finalja e Tiranës, Totti “çelësi” për transferimin e Dybalas te Roma

Adrenalinë për finalen e Conference League, që do të luhet të mërkurën, në Tiranë, në “Arena Kombëtare” por edhe një dëshirë e madhe e...

Vanoli para Tiranës: Rikthehemi sërish në nivele të larta, të nderojmë fanellën

Trajneri i Dinamos, Rodolfo Vanoli foli në konferencë për shtyp para përballjes së të shtunës në derbin e kryeqytetit ndaj Tiranës. Edhe pse tashmë,...

VIDEO/ Trofeu i parë si drejtues, si e përjetoi Grent Halili titullin e Tiranës

Tifozët e Tiranës sonte e kanë festë. Ekipi i zemrës u dhuroi titullin e 26-të pas suksesit 2-1 në derbin ndaj Partizanit. Festë e...

Ylli Aga: Pesë lojtarë të Tiranës me valixhet gati, ja ku do transferohet Hoxhallari

Titulli kampion i Tiranës për herë të 26 në histori, u bë temë bisede edhe në emisionin “Zona Gol”, ku moderatori Andi Deçka dhe...

FOTO/ E kuqja e Partizanit “tërbon” tifozët e Tiranës, shkojnë ta mbulojnë me një baner bardheblu

Tifozët e Tiranës janë më të shumtë në numër, në derbin ndaj Partizanit në “Elbasan Arena”, ndonëse pritës janë të kuqtë, pasi bardheblutë mund...

Tre mungesa në derbi, Shehi: Partizani ka një avantazh, tifozët arma kryesore e Tiranës

Tirana është gati për derbin me Partizanin. Bardheblutë do të sfidojnë rivalët e përjetshëm të shtunën në “Elbasan Arena”, duel që nis prej orës...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.