Tag: Tortë

Analizë Superiore/ Kaina jep gjithçka për Kastriotin. Duele, topa të fituar dhe dy gola si “qershia mbi tortë”

Në emisionin Analizë Superiore në Supersport nën drejtimin e moderatorit Sokol Xhihani dhe me prezencën e videonalistit të kombëtares U19, Fatjon Bardhi janë vendosur...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.