Tag: Tottenham

Rikujton shkarkimin nga Tottenham, Mourinho: Për dikë me karrierën time ishte e çuditshme

Trajneri i Romës, Jose Mourinho ka treguar se si u shkarkua nga Tottenham një vit më parë. Në një intervistë të dhënë për “Sky...

I preferuari i Contes/ Tottenham merkato tek Atletico, një interist alternativa

Antonio Conte ka nevojë për një qendërmbrojtës dhe drejtuesit e Tottenham po punojnë për t’i plotësuar dëshirën trajnerit italian. Një nga të preferuarit e...

Mbipopullim lojtarësh te Tottenham, Milani në sulm për Dele Alli

Dejan Kulusevski dhe Rodrigo Bentancur janë goditjet e Tottenham në merkaton e janarit. Klubi londinez ka arritur akordin e dyfishtë me Juventusin, dhe tani...

“Bomba” nga Anglia: Antonio Conte mund të largohet në shkurt nga Tottenham

Sipas raporteve, lojtarët e Tottenhamit janë të shqetësuar se Antonio Conte do të largohet nga klubi në shkurt, nëse nuk merr ndonjë përforcim nga...

Carabao Cup, Chelsea finalistja e parë: Rudiger vendos gjysmëfinalen e kthimit kundër Tottenham

Chelsea është finalistja e parë e Carabao Cup, Kupa e Ligës angleze.Formacioni i Thomas Tuchel, pas suksesit 2-0 të marrë në shtëpi në gjysmëfinalen...

CHELSEA MUND TOTTENHAM | Tuchel jep dy lajmet e këqija: “Fatkeqësisht rezultuan pozitiv me koronavirus”

Chelsea ka arritur të sigurojë një fitore me vlera dhe prek kualifikimin në derbin e Londrës ndaj Tottenhamit të ish-trajnerit Conte.Me golin e Havertz...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.