Tag: tradhtua

I kishte vënë pas detektivë privatë Piquesë, por Shakira u tradhtua nga “spiunët” e saj

Shakira dhe Pique njoftuan ndarjen përmes një deklarate zyrtare, duke i dhënë fund lidhjes dymbëdhjetëvjeçare të çiftit. Janë të shumtë ata që besojnë se...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.