Tag: tragjik

Gara me bilanc tragjik, 4 pilotë humbin jetën brenda 6 ditëve

Ishulli i Manit, që gjendet mes Anglisë dhe Irlandës, veç të tjerash është i njohur edhe për garën e motorëve “Turist Trophy”, aktivitet që...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.