Tag: trajnerin

“Josa më shumë vite te Vllaznia se unë”, Xhaferi: Dy janë shkaqet pse ndryshuam trajnerin

Mirel Josa është trajneri i tretë që do të drejtojë Vllazninë këtë sezon pas Thomas Brdaric dhe Elvis Plorit. Trajneri i mirënjohur ka nisur...

“Josa më shumë vite te Vllaznia se unë”, Xhaferi: Dy shkaqet pse ndryshuam trajnerin

Mirel Josa është trajneri i tretë që do të drejtojë Vllazninë këtë sezon pas Thomas Brdaric dhe Elvis Plorit. Trajneri i mirënjohur ka nisur...

“Mirë se erdhe mjeshtër”/ Vllaznia emëron trajnerin e ri, rikthehet për herë të tretë

Pasi njoftoi shkarkimin e Elvis Plorit, klubi i Vllaznisë nuk ka humbur kohë për të gjetur trajnerin e ri. I përzgjedhuri i drejtuesve të...

Eintracht në finale pas 42 vitesh, vjen dhurata e parë për trajnerin

Eintracht Frankfurt eliminoi edhe West Ham, kundërshtar të cilin e mposhti në të dy ndeshjet gjysmëfinale të Europa League. Skuadra gjermane rikthehet të luajë...

Plori pa elementin kryesor ndaj Dinamos: Këto ndeshje vendosin në siklet trajnerin, i druhem skuadrës

Trajneri i Vllaznisë, Elvis Plori foli në konferencë për shtyp para ndeshjes së nesërme ndaj Dinamos në Loro Boriçi. Tekniku i kuqebluve i bëri...

Rastësia e çuditshme me trajnerin brazilian, shkarkohet dy herë radhazi pas ndeshjes së parë

Ish mbrojtësi brazilian, Alberto Valentin, i cili në të shkuarën ka luajtur në Serinë A me ekipe si Siena e Udinese, ka nisur rrugëtimin...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.