Tag: traversa

VIDEO/ Gafë e Donnarumma, traversa shpëton Italinë! Dy gola për tre minuta në Hungari-Gjermani

Anglia dhe Italia po përballen mes tyre në stadiumin “Molineux Stadium” (Wolverhampton), sfidë e vlefshme për grupin 3 të Ligës A në Nations League.Gigio...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.