Tag: trondit

Paredes “trondit” PSG-në, zbulon klubin e preferuar

Mesfushori i Paris Saint-Germain, Leandro Paredes ka zbuluar se ëndërron të luajë për Real Madrid. Argjentinasi iu bashkua PSG-së nga Zenit në vitin 2019,...

Gjen rrugën drejt rrjetës, Grezda “trondit” Lokomotiva Zagrebin

Sulmuesi shqiptar, Eros Grezda ka gjetur këtë të premte rrugën drejt rrjetës, pasi nuk kishte arritur të shënonte që prej muajit gusht të vitit...

Lyon trondit Juventusin: do 50 mln euro për objektivin bardhezi!

Juventusi nuk mendon vetëm për merkaton aktuale, por shikon edhe nga e ardhmja dhe ditët e fundit kanë bërë një sondazh me Lyon për...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

E konfirmojnë shifrat, Partizani i Mehmetit me hap kampioni

Pavarësisht një starti shumë larg pritshmërive, Partizani reagoi mjaft...

Përfundoi sezoni, Dembele çudit me qëndrimin e tij

Ka përfunduar sezoni dhe e ardhmja e Ousmane Dembélé...

Sfidat e qershorit, shtatë lojtarë të Shpresës nën urdhrat e Rejas

Kombëtarja shqiptare ka nisur sot përgatitjet për tri ndeshjet...

Giresse: Jam i zhgënjyer me Kurtulus, duam të fitojmë grupin në Nations League

Përfaqësuesja e Kosovës ka filluar të premten grumbullimin për...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.