Tag: Uzuni

Uzuni ndalet nga shtylla, Granada bie në shtesë ndaj Sevillas

Sevilla rikthehet te fitorja e munguar që prej 27 shkurtit në derbin ndaj Betisit, teksa mbrëmjen e sotme ka triumfuar jo pa vështirësi 3-2...

Uzuni: Ëndërr debutimi në “Santiago Bernabeu”, Granadën e ndihmoj me gola e asiste

Myrto Uzuni është prezantuar sot përpara tifozëve të Granadës. Sulmuesi i kombëtares shqiptare, u transferua nga Ferencvaros në La Liga për shumën e 4...

E bujshme/ Myrto Uzuni bën hapin e madh, transferohet në La Liga

Lajm befasues nga Hungaria për Myrto Uzunin. Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare në limitet e merkatos së janarit i bashkohet Granadas në LaLiga. Gjithçka konfirmohet...

(VIDEO) Shqipëri apatike, Strakosha na shpëton! Uzuni vazhdon shpërdorimet. Kane si “uragan”. Italia dhe Zvicra pa gola

Janë mbyllur pjesët e para të ndeshjeve të mbrëmjes sa i përket grupeve të kualifikueseve të Botërorit Katar 2022. Shqipëria ende e bllokuar në 0-0...

Mbrojtja e Shqipërisë e pafuqishme! Anglia realizon dy gola brenda 9 minutash. Uzuni, a je normal? (VIDEO)

Vetëm 9 minuta lojë dhe Anglia ka shënuar golin e parë ndaj Shqipërisë. Një goditje dënimi e shkaktuar nga Gjasula ndaj Kane ka bërë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

FOTO/ Dinastia Nuriu vazhdon, një dashuri pa kushte për Tiranën

Futbolli është lojë pasioni, dashuri që rritet vetvetiu duke...

Ramadani bën hapin e madh në karrierë, firmos me ish-klubin e Alex Fergusson

Ylber Ramadani transferohet në kampionatin skocez. Mesfushori 26-vjeçar i...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.