Tag: valles

VIDEO/ Adili e Hoxhaj nuk dinë veç të shënojnë, ia marrin valles pasi fituan Kupën

Ardit Hoxhaj dhe Mevlan Adili ishin lojtarët që ndëshkuan skuadrën e Laçit në finalen e Kupës së Shqipërisë dhe i dhanë Vllazninë trofeun për...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.