Tag: varet

Sot “priten” biletat për Dinamon dhe Skënderbeun? Gjithçka varet nga Egnatia

Mundësia e vetme e mbijetesës për Dinamon dhe Skënderbeun tashmë është lufta për vendin e tetë të renditjes në Abissnet Superiore, që aktualisht mbahet...

Synohet mbrojtja e titullit, Deschamps: Kualifikimi varet nga… orari i ndeshjeve

Danimarka, Tunizia dhe fituesi i Peru-(Australi/Emiratet e Bashkuara Araba) janë kundërshtarët e Francës në grupin D të Botërorit Katar 2022, që për herë të...

Shehi: I lumtur se nuk e diskutuam ndeshjen, skuadra nuk varet nga individët

Tirana fitoi 2-0 ndaj Egnatias falë golave të Redon Xhixhës dhe Engjëll Hotit. Bardheblutë siguruan fitoren e 14-të në Abissnet Superiore, kryesojnë me 6...

Xavi i bindur: Situata e Dembélé nuk ndryshon, gjithçka varet nga ai

Te Barcelona nuk është zgjidhur ende çështja “Dembélé”. Anësori francez, i cili ka vendosur të mos rinovojë kontratën, është përjashtuar nga skuadra katalanase për...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.