Tag: vdekjeprurëse

Gara “vdekjeprurëse” në ishullin e Manit, katër humbje jete në gjashtë ditë

Ishulli i Manit, që gjendet mes Anglisë dhe Irlandës, veç të tjerash është i njohur edhe për garën e motorëve “Turist Trophy”, aktivitet që...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Miqësoret/ Gol shqiptar te Legia, Karrica eviton humbjen e Rijekës

Legia e Varshavës zhvilloi miqësoren e radhës ditën e...

“Erdha, pashë, fitova”, Kastrioti humbet titullarin e mesfushës

Henry Okebugwu e ka mbyllur me Kastriotin. Mesfushori nigerian...

Një hap larg zyrtarizimit, Vrioni surprizon me klubin e radhës

Giacomo Vrioni është një nga futbollistët shqiptarë më të...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.