Tag: vendos

Mbappe, Messi dhe Topi i Artë/ Ronaldinho nuk vendos mes Benzema dhe Salah

Kylian Mbappe mund të bëjë histori në Paris. Është ky mendimi i Ronaldinhos, me brazilianin që thekson se sulmuesi ka shansin të shndërrohet në...

Oferta nga Inter dhe Milan, presidenti i Empolit vendos të ardhmen e Asllanit

Kristjan Asllani është padyshim zbulimi i sezonit te Empoli. Talenti i kombëtares ka treguar maturi në qendër të mesfushës duke u shndërruar në një...

Skënderbeu një kategori më poshtë dhe pa trajner, Gega vendos të ardhmen

Skënder Gega mbyll aventurën me Skënderbeun teksa tekniku firmosi me korçarët më datë nëntë mars të këtij viti me qëllimin për të shpëtuar juglindorët...

Haxhiu: Performanca pa gola nuk vlen, të ardhmen e vendos në fund të sezonit

Dinamo ndali serinë prej 7 humbjesh radhazi ndaj Vllaznisë, duke marrë një barazim pa gola, në një ndeshje ku për blutë e kryeqytetit, nga...

“E vendos vetë se kur do të përfundojë mrekullia ime”, Hamilton në sulm ndaj këshilltarit të Red Bull

Ky sezon i Formula 1 ka nisur si mos më keq për Lewis Hamilton dhe Mercedes teksa britaniku në katër garat e para sezonale...

Leclerc-Verstappen, dyshja vendos rekord për katër garat e para të Formula 1

Ky sezon i Formula 1 ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme për Ferrarin që duket sikur është rikthyer në kohët e...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.