Tag: Vokrrin

Muriqi: Golat për Fadil Vokrrin dhe stafin mjekësor, pse hoqa dorë nga zëvendësimi

Vedat Muriqi sakrifikoi për Kosovën. Sulmuesi nga Prizreni luajti i dëmtuar, por ia doli të shënojë dy gola në fitoren 3-2 ndaj Irlandës së...

Katër vjet pa Legjendën, mesazhi i presidentit të FFK-së: Sot, fitore edhe për Vokrrin

Katër vite më parë (9 qershor 2018), bota e futbollit shqiptar u shokua për ndarjen e parakohshme nga jeta të Fadil Vokrrit, njeriut të...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.