Tag: vras

VIDEO/ Kundërshtari humbi jetën pas përballjes në ring, boksieri: Nuk duroj më, do vras veten!

Boksi është një sport i dhunshëm dhe ata të cilët e praktikojnë atë, gjithnjë guxojnë së tepërmi. Bota e boksit njeh edhe raste fatale...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Miqësoret/ Gol shqiptar te Legia, Karrica eviton humbjen e Rijekës

Legia e Varshavës zhvilloi miqësoren e radhës ditën e...

“Erdha, pashë, fitova”, Kastrioti humbet titullarin e mesfushës

Henry Okebugwu e ka mbyllur me Kastriotin. Mesfushori nigerian...

Një hap larg zyrtarizimit, Vrioni surprizon me klubin e radhës

Giacomo Vrioni është një nga futbollistët shqiptarë më të...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.