Tag: WarriorsCeltics

Warriors-Celtics, finalja e rekordeve, ja ç’thonë shifrat

Ndeshja e parë serisë finale mes Golden State Warriors dhe Boston Celtics ishte më e ndjekura në tri vitet e fundit në televizionin kombëtar...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.