Tag: zëvendësimi

Sakrifica e Muriqit: Rrezikoja të mbetesha 3 muaj jashtë, pse hoqa dorë nga zëvendësimi

Vedat Muriqi sakrifikoi për Kosovën. Sulmuesi nga Prizreni luajti i dëmtuar, por ia doli të shënojë dy gola në fitoren 3-2 ndaj Irlandës së...

Muriqi: Golat për Fadil Vokrrin dhe stafin mjekësor, pse hoqa dorë nga zëvendësimi

Vedat Muriqi sakrifikoi për Kosovën. Sulmuesi nga Prizreni luajti i dëmtuar, por ia doli të shënojë dy gola në fitoren 3-2 ndaj Irlandës së...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

FOTO/ Paparacët bëjnë “bingo” me Dilettën, prezantuesja në formë të shkëlqyer

Prezantuesja e njohur sportive, Diletta Leotta është gjithnjë në...

196 ndeshje me VAR, Nurishmi: Impakt pozitiv, çfarë presim nga sezoni i ri

Drejtuesi i projektit VAR në Federatën Shqiptare të Futbollit,...

Miqësoret/ Gol shqiptar te Legia, Karrica eviton humbjen e Rijekës

Legia e Varshavës zhvilloi miqësoren e radhës ditën e...

“Erdha, pashë, fitova”, Kastrioti humbet titullarin e mesfushës

Henry Okebugwu e ka mbyllur me Kastriotin. Mesfushori nigerian...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.