Tag: zyrtarizimi

Erling Haaland zgjedh Premier Leaguen, zyrtarizimi pritet që në fundjavë

Manchester City do të jetë klubi i ri i Erling Haaland. Ylli norvegjez, që tërhoqi vëmendjen e të gjithë klubeve të mëdha të futbollit...

Alain Giresse mbërrin në Kosovë, gati zyrtarizimi në krye të dardanëve

Do të jetë Alain Giresse trajneri i ri i përfaqësueses së Kosovës në futboll. 69-vjeçari ka mbërritur tashmë në Kosovë dhe pritet vetëm zyrtarizmi...

Shevchenko trajneri i ish-rivalëve të Shqipërisë, mungon vetëm zyrtarizimi

Andriy Shevchenko është përzgjedhur trajneri i ri i Polonisë, që do të jetë kombëtarja e dytë që do të drejtojë pas Ukrainës së tij...

E BUJSHME: Shevchenko kthehet në Serie A si trajner! Pritet zyrtarizimi

Pas barazimit me Empolin, i treti radhazi, Genoa vendosi të shkarkojë trajnerin Davide Ballardini.Sipas asaj qe ka njoftuar Sky Sport, nje emer i madh...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.