Fiorentina tallet me Chiesan dhe Juven por më pas e heq videon!

spot_imgspot_img

Juventus-Fiorentina nuk është kurrë një ndeshje si çdo tjetër, por ndeshja e së shtunës në Stadium – e cila përfundoi 1-0 për Bianconerët me golin pothuajse në fund të Cuadrado – vazhdon të diskutohet. Klubi i purpurt kishte publikuar një video në Tik Tok: në shënjestër ishte episodi që rreth gjysmë ore e pjesës së dytë çoi në përjashtimin e Milenkovic.

Fiorentina publikoi pamjet e faullit ndaj Federico Chiesa, i cili bëri që ai të rrëzohej në fushë dhe i dha mbrojtësit serb kartonin e dytë të verdhë.

Ironia e Violës qëndron në montimin e audios zyrtare të një gare zhytjeje nga Tania Cagnotto në imazhet origjinale të ndeshjes.

Me shumë spërkatje përfundimtare… Një video që tingëllon si akuzë ndaj ish-sulmuesit vjollce, i akuzuar si zhytës tashmë në Firence.

Pas disa orësh dhe shumë komenteve negative të marra, Tik Tok në fjalë hiqet.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu