FOTO/ Bashkëshortja e Dybalës “nudo” në rrjetet sociale, “lumë” komentesh nga fansat

spot_imgspot_img

Paulo Dybala po luan sezonin e fundit me Juventusin që nuk i ofroi rinovimin dhe po punon për të gjetur një ekip të ri, për t’i dhënë një tjetër drejtim karrierës së tij në rënie në dy sezonet e fundit.

E nëse për të punët nuk po shkojnë si duhet, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për bashkëshorten e tij, Oriana Sabatini, e cila është gati të nxjerrë në treg një këngë të re.

Këngëtarja argjentinase, që është bërë e famshme më shumë për lidhjen me Dybalën, së fundi ka pozuar nudo për të promovuar këngën e saj të re, teksa kaq ka mjaftuar që të “digjen” rrjetet sociale.

/ www.emathja.com

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu