FOTO/ Dështoi me Icardin, China Suarez “i vë syrin” një tjetër futbollisti

spot_imgspot_img

Pasi dështoi në tentativën për të hyrë mes çiftit, Mauro Icardi-Wanda Nara, aktorja China Suarez ia ka vënë syrin një tjetër futbollisti argjentinas, mesfushorit të Atleticos së Madridit, Rodrygo De Paul.

Lajmi vjen nga Argjentina dhe bëhet me dije se De Paul së fundi është krisur me Tini Stoessel, me të cilën frekuentohej prej pak muajsh dhe shkak është bërë pikërisht China Suarez, që ka avancuar “ngacmimin” ndaj mesfushorit.

Rodrigo De Paul u nda në fund të vitit të kaluar nga Camilla Horm, me të cilën ishte i martuar dhe kanë edhe fëmijë, teksa pikërisht luhatjet në jetën private mund të kenë ndikuar edhe në rënien e formës te Atletico këtë sezon.

/ www.emathja.com

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu