FOTO/ Egnatia “peshkon” në Maqedoninë e Veriut, Shtubina zyrtarizon mesfushorin e Rabotnicki-t

spot_imgspot_img

Klubi i Egnatias ka bërë një tjetër afrim në këtë merkato. Arbin Zejnullai i është bashkuar skuadrës së Rrogozhinës, ndërsa këtë lajm e ka bërë publik drejtori sportiv i Egnatias Ndriçim Shtubina në një postim në rrjetet sociale.

Shtubina ka publikuar një “Insta Story” me mesfushorin dhe të dy së bashku shfaqen në foto duke mbajtur fanellën e rrogozhinasve.

Sezonin që u mbyll 23-vjeçari ka luajtur në Maqedoninë e Veriut, me skuadrën e Rabotnicki-t, ndërsa më parë ka qenë pjesë edhe e NK Lokomotiva dhe Shkëndijës, duke bërë që me Egnatian të jetë eksperienca e parë e mesfushorit në Shqipëri.

TESTONI NJOHURITË TUAJA RRETH PREMIER LEAGUE

/ www.emathja.com

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu