FOTO/ Sulmuesi i Fiorentinës prezanton të dashurën, është një kampione danci

spot_imgspot_img

Sulmuesi rus i Fiorentinës, Aleksandr Kokorin ka prezantuar të dashurën e re në rrjetet sociale, Bëhet fjalë për kampionen e dancit Tonya Hoodyakova, me të cilën Kokorin mësohet se është i lidhur prej disa muajsh.

Së fundi Çifti kanë fluturuar drejt Maldiveve për të kaluar pushimet dhe kanë vendosur të mos e mbajnë më të fshehur lidhjen e tyre, duke postuar foto të shpeshta nga ishujt aq të lakmuar gjatë verës.

/ www.emathja.com

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu